Merhaba Dünya

Merhaba Dünya !

Merhaba, bizi zaten Tamseo.com.tr’den tanıyorsunuz, tabi her şeyi öğrenmek için hakkımızda sayfasına bir göz atabilirsiniz.

Tamseo.com projesini başlatmamızın sebebi, açıkçası daha geniş bir oyun alanına sahip olabilmek. Biz SEO konusundaki bilgimizi herkes ile paylaşmak istiyoruz. Arama motoru optimizasyonu hakkında bilinenlerin hiçbiri sır değil. Fakat genelde etrafımıza baktığımızda SEO konusunda pek araştırma yapılmadığını görüyoruz. Bu bilgisizliğin tek nedeni araştırma eksikliği.

Eh öte yandan herkesin internet, yazılım, tasarım konusunda üst düzey bilgi sahibi olmasını da beklemiyoruz elbette. Fakat interneti daha iyi bir hale getirebilmek için en azından mantığı anlamakta fayda var. Bu sayede en azından hatalı yaklaşımlardan, yönlendirilmelerden uzak durulabilir.

Biz Tamseo.com’da site analizlerine, kendi gerçekleştireceğimiz deneylere, arama motoru optimizasyonu hakkında her seviyeye uygun bilgi ve dökümanlara yer vermeyi düşünüyoruz. SEO konusunda yaşanan başarısızlıklar hakkındaki vaka incelemelerimizin de çok dikkat çekeceğini düşünüyoruz.

Dahası sürekli olarak sorularınızı yanıtlandırıp herkesin kafasına takılan soru işaretlerinden kurtulmasını sağlamayı planlıyoruz.

Her şey çok güzel olacak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir